Get Adobe Flash player

-Raylı Sistemler Daire başkanlığına atanan Avni Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

-Raylı Sistemler Daire başkanlığına atanan Avni Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Daire başkanlığına getirilen Avni Erdoğan’a Ostim heyeti hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 09.05.2014 18:13

ANKARA (BBB)- Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Raylı sistemler Daire başkanlığına getirilen hemşehrimiz Avni Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu günde, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim kurulu Orhan Aydın başkanlığında; OSTİM Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi yönetim kurulu başkanı Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan ve OSTİM Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Dr. İlhami Pektaş ile Ostim Organize Sanayi Bölgesi Dış İlişkiler Koordinatörü Hamza Akça’dan oluşan heyet geçtiğimiz günlerde Daire başkanlığı görevine başlayan Avni Erdağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Raylı sistemler Daire başkanı Erdoğan, heyeti kabulünde; ”Raylı sistemin geleceği, bu sistemin yapımı ve işletilmesi sürecinde OSTİM ve Ankara esnafının yeri, bu sisteme koyabileceği katkı, lastik ve demir tekerlekli ve elektrikli ulaşım araçlarının imalat ve üretimlerinde yerli sanayi payının artırılması çok önemli bu yönde de OSTİM esnafına çok büyük iş düşüyor” ifadesinde bulundu.

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu başkanı Orhan Aydın, geçmişte raylı sistemlerde yerli sanayi payının artması konusunda göstermiş olduğu gayret ve emeklerinden dolayı Avni Erdoğan ‘a teşekkür ederken, bundan sonraki süreçte de destek ve gayretlerin daha da artarak devam edeceği inancı içerisinde olduğunu aktardı.

Bir süre öncesi göreve başlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Genel müdürlüğü Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Avni Erdoğan’a çeşitli meslek odası ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.Etiketler: Raylı sistemler Daire başkanı Erdoğan'a ziyaretler
Kaynak: YT

Diğer GENEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir