Get Adobe Flash player

Bartın'ın Ulus İlçesi belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, çok sayıda hemşerisinin yaşadığı Beypazarı İlçesini ziyaret ederek, hemşerileriyle bir araya geldi:

Bartın'ın Ulus İlçesi belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun,  çok sayıda hemşerisinin yaşadığı Beypazarı İlçesini ziyaret ederek, hemşerileriyle bir araya geldi:
Bartın Ulus ilçesi belediye başkanı Hasan Hüseyin Uzun Beypazarı ziyaretinde Hemşerileriyle bir araya geldi.20.01.2019 19:04

BEYPAZARI (YT)- Bartın Ulus ilçesi belediye başkanı Hasan Hüseyin Uzun Beypazarı ziyaretinde Hemşerileriyle bir araya geldi.

Bartın Ulus ilçe Belediye başkanı Uzun, çok sayıda Bartınlı ve Ulus’lunun yaşadığı Beypazarı ilçesini ziyaret ederek, burada hemşehrileriyle bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

Gazeteci Yaşar Tonbak’ın organize ettiği buluşmaya, Bartın’lı ve Ulus’lu Beypazarı ilçesinde esnaflık yapan ve yaşayan vatandaşlarla Bir araya gelen belediye başkanı Uzun, burada hemşerileriyle hasret giderdi.

Belediye başkanlığı görevine başladığı 2014 yılından bu yana Ulus İlçesine Milletvekili ve Adalet Komisyonu başkan vekili Yılmaz Tunç, sayesinde çok şey kazandırdığını ve Ulus’un şimdiye kadar alamadığı yatırımları Ulus ilçesine getirmeyi başardığını kaydetti.

Bartın’ın Şirin ilçesi Doğa kenti Ulus’un, çevresiyle doğasıyla, yaylaları ve Uluyaylası, Ulukaya Şelalesiyle, Küre Dağları Milli parklarıyla gerçekten görülmeye değer bir yer olduğunu ve bunu gittiği her yerde anlatmaya çalıştığını aktardı.

Kendilerini Beypazarı ilçesinde ziyaret eden Ulus belediye başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini sunan gazeteci Yaşar Tonbak, bundan böyle Belediye başkanı ve ilçe yönetimiyle sürekli istişare içinde olacaklarını kaydetti.

Kaynak: YT

Diğer GENEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir