Get Adobe Flash player

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu tacirlerine balyoz gibi yumruk indirdi: 7 kişi ceza evine konuldu:

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu tacirlerine balyoz gibi yumruk indirdi: 7 kişi ceza evine konuldu:
-Beypazarı İlçe Emniyet müdürlüğü son zamanlarda ilçe genelinde yaptığı başarılı Uyuşturucu operasyonları ile ilçe halkın takdirini kazandı.05.04.2019 15:28

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçe Emniyet müdürlüğü son zamanlarda ilçe genelinde yaptığı başarılı Uyuşturucu operasyonları ile ilçe halkın takdirini kazandı.

Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü son zamanlarda uyuşturucu tacirlerine yönelik yaptığı başarılı operasyonlarda, 38 kişi hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan, satmaktan işlem başlattığı öğrenildi.

Bu kişilerin yapılan sorgulamalarında çıkarıldıkları mahkemece 7 si tutuklanırken, kalanlarında tutuksuz yargılanmalarının sürdürüleceği öğrenildi.

Bu günkü Operasyonda da 3 kişi yakalandı:

Emniyet müdürlüğü ekiplerinin bu gün yaptığı operasyonda da 3 kişi, uyuşturucu madde satmaktan, kullanmaktan yakalanırken, bu kişilerinde Emniyet müdürlüğünde yapılan sorgulamaları sonrasında çıkarıldıkları mahkemece( B.G) adlı kişi tutuklanarak Sincan ceza evine gönderildi.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever, Beypazarı ilçesinde operasyonların süreceğini söyledi.

Zehir tacirlerine, ilçe genelinde hiç kimseyi zehirlemelerine müsaade etmeyeceklerini belirten Emniyet Müdürü Yurtsever, “ son 1 ay içinde 38 kişi hakkında işlem yaptık ve bunlardan bu gün tutuklanan  kişi  ile birlikte ceza evine konulan zanlı sayısı 7 oldu.. Beypazarı’nın yaşanılır, huzurlu bir kent haline gelmesi ve turizmiyle öne çıkması yönündeki çabalarımız sürüyor. Kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Kimseyi de zehirletmeyiz. Bu anlamda operasyonlarımız sürecek” dedi.

Kaynak: YT

Diğer GENEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir