Get Adobe Flash player

Parlamentolar Arası Birliği (PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron’un Türkiye ziyareti

Parlamentolar Arası Birliği (PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron’un Türkiye ziyareti
-Parlamentolar Arası Birliği(PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron Resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Türkiye’de, başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’nı ziyaret etti.30.08.2020 15:41

BEYPAZARI (YT)-Parlamentolar Arası Birliği(PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron Resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Türkiye’de, başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’nı ziyaret etti.

Parlamentolar Arası Birliği(PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron Resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Türkiye’de kendisine İstanbul milletvekili ve (PAB)  Türkiye delegasyonu Ravza Kavakçı Kan ile Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, eşlik ettiler.

Parlamentolar Arası Birliği(PAB) Başkanı Gabriela Cuevas Barron geldiği Beypazarı İlçesinde ilk olarak Belediye başkanı Tuncer Kaplan, tarafından konak belediye makamında kabul edildi.

Burada, (PAB), başkanına ve beraberindekilere, Belediye başkanlık konağı ve belediye çalışmaları hakkında bilgi verilirken, Belediye başkanı Tuncer Kaplan tarafından (PAB) başkanı Gabriela Cuevas Barron’a Beypazarı evleri tablosu ile Gümüş el yapımı yaka broşu hediye edildi.

(PAB) başkanı Gabriela Cuevas Barron’a Beypazarı Belediye başkanına teşekkürlerini sundu.

Heyet ardından İlçe gezisinde bulundu.

Beypazarı Müzeleri başta olmak üzere tarihi evlerin bulunduğu Alaettin Sokak ve Yaşayan Müze ziyaret edildi.

Kaynak: YT

Diğer GENEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir