Get Adobe Flash player

ŞEHİT BABALARI UNUTULMADI. BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ VERİLDİ.

ŞEHİT BABALARI UNUTULMADI. BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ VERİLDİ.
-Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi müdürlüğü dün 3 ilçede bulunan şehit ailelerine 21 Haziran babalar günü dolayısıyla ziyarette bulunarak, hediyelerini takdim etti.19.06.2020 09:46

BEYPAZARI (YT)- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi müdürlüğü  dün 3 ilçede bulunan şehit ailelerine 21 Haziran babalar günü dolayısıyla ziyarette bulunarak, babaların hediyelerini takdim etti.

Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi Müdürü Serkan Sağlam ve beraberindekilerle birlikte Bakanlık tarafından Şehit ailelerine Babalarına ulaştırılmak üzere gönderilen hediyeleri bu gün aileleri ziyaret ederek, babalara verdi.

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Serkan Sağlam, “ziyarette Sayın bakanımızın, Sayın kaymakamımızın, sayın belediye başkanımızın sizlere selamlarını getirdik, onlarda şehit babalarının 21 Haziran babalar gününü kutlamaktadırlar” ifadesinde bulundu.

Şehit babaları kendilerine gönderilen babalar günü hediyeleri karşısında, şaşkınlıklarını gizleyemez iken, "Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Allah bakanımızdan da razı olsun, tuttukları altın olsun” ifadelerinde bulundular.

Şehit Özel hareket Polis memuru Mahmut Bilgin’in babası Emekli Polis memuru Yusuf Bilgin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına il, müdürlüğüne, ilçe müdürlüğüne bu duyarlı davranışları ve kendilerini böylesi bir Babalar günde unutmayarak, babalar günlerini kutladığı için teşekkürlerini sundu.

Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi müdürü Serkan Sağlam, “21 Haziran babalar günü dolayısıyla Bakanlığımız ve Genel müdürlüğümüz, il müdürlüğümüz tarafından şehit babalarına verilmek üzere gönderilen hediyeleri evleri teker ziyaret ederek, şehitlerimizin babalarına vererek,21 Haziran babalar günlerini de kutladık ve Sayın bakanımızın da kendilerine selamlarını ilettik” dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer GENEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir