Get Adobe Flash player

Güdül belediye başkanı Muzaffer Yalçın: “ Makine parkını Güçlendiriyoruz”

Güdül belediye başkanı Muzaffer Yalçın: “ Makine parkını Güçlendiriyoruz”
-Başkentin Güdül belediye başkanı Muzaffer Yalçın, Belediye iş makineleri ekiplerine bir yenisini daha eklendiklerini bildirdi.21.05.2019 03:47

     GÜDÜL (YT)- Başkentin Güdül belediye başkanı Muzaffer Yalçın, Belediye iş makineleri ekiplerine bir yenisini daha eklendiklerini bildirdi.

Güdül Belediye başkanı Muzaffer Yalçın, yaptığı açıklamasında, göreve gelir gelmez, başlattıkları çalışmaların ardından, Türkiye belediyeler birliği, tarafından Güdül Belediyesine bir adet HKK102S Kazıcı ve yükleyici iş makinesinin hibe edildiğini söyledi.

İlçede bu iş makinesinin çok yönlü olarak hizmet vereceğini belirten belediye başkanı Yalçın, “Bu iş makinesi belediyemiz için önemli bir donanım oldu. Gerçekten ilçemizde ve mahallelerimizde bu iş makinesi sayesinde çok aksaklıkları kısa sürede gidereceğiz” dedi.

Güdül Belediye başkanı Muzaffer Yalçın,  Belediyelerine, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından bağışlanan HMK 102S kazıcı ve yükleyici İş Makinesi dolayısıyla, Türkiye Belediyeler Birliğine teşekkürlerini sundu:

 

Kaynak: YT

Diğer Güdül haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir