Get Adobe Flash player

Güdül Emniyet Müdürlüğüne Atanan Mustafa Dursun, göreve başladı:

Güdül Emniyet Müdürlüğüne Atanan Mustafa Dursun, göreve başladı:
-Güdül ilçe Emniyet Müdürlüğüne atanan 3. Sınıf Emniyet müdürü Mustafa Dursun, Hakkâri’den gelerek görevine başladı.21.05.2020 17:07

GÜDÜL (YT)- Güdül ilçe Emniyet Müdürlüğüne atanan 3. Sınıf Emniyet müdürü Mustafa Dursun, Hakkâri’den gelerek görevine başladı.

Emniyet genel müdürlüğünün çeşitli kademelerinde görevde bulunan Emniyet Müdürü Dursun, en son olarak Hakkari İl Emniyet müdürlüğü emrinde çalışırken, Güdül ilçe Emniyet müdürlüğüne atandı.

Sakinliği sürdüreceğiz:

Yeni Emniyet Müdürü Mustafa Dursun, Başkentin en huzurlu ve kavgasız şehirleri arasında bulunan Güdül ilçesinin, geçtiğimiz aylarda da Türkiye’nin 18. Cittaslow Kenti olarak Uluslararası Cittaslow Ağına Güdül ilçesinin de dâhil edilmiş olduğunu öğrendiklerini söyledi.

Güdül’ün Başkent Ankara’nın ve İç Anadolu Bölgesinin ilk Cittaslow(sakin şehri) Kenti Güdül olması dolayısıyla da Emniyet müdürlüğü olarak ilçedeki bu sakinliği korumaya ve sürdürmeye çalışacaklarını belirten yeni Emniyet müdürü Dursun, “Emniyet olarak bizim üzerimize ne düşerse onu yapacağız. Ama buradaki sakinliği ve huzuru da sürdürmenin çabasında olacağız. Bu anlamda, yaklaşan Ramazan bayramı dolayısıyla da tüm ekiplerimizle birlikte önlemlerimizi aldık ve Ramazan Bayramına, Sakin şehir olarak hazırız” dedi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Güdül haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir