Get Adobe Flash player

Asayiş ekipleri kaçak sigara ele geçirdi.

Asayiş ekipleri kaçak sigara ele geçirdi.
Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, son zamanlarda gerek trafik, gerek asayiş konularındaki denetimlerini sıklaştırarak tedbirleri artırdı. 29.03.2013 10:15
Emniyet müdürlüğü kaçak sigara ele geçirdi.
 
 
BEYPAZARI (BBB)– Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, son zamanlarda gerek trafik, gerek asayiş konularındaki denetimlerini sıklaştırarak tedbirleri artırdı.
 
Emniyet müdürlüğü, ilçede trafik denetimlerinin sürdüğünü belirtirlerken, vatandaşın kural tanımazlığının önüne geçilmesi yönündeki çabaların sürdürüldüğü kaydedildi.
 
Şehir içi trafik denetimlerinde, şehir içi geçişi D 140 kontra kesim nolu karayolu üzerinde yapılan hız denetimi uygulamalarında kısa bir süre içinde 20 dolayında araca hız aşımından dolayı 5.200 Bin TL cezai işlem uygulandı.
 
Asayiş ekipleri de denetimlerini artırdı:
İlçe Emniyet Müdürü Barış Türkyılmaz, halkın huzuru ve güvenliği açısından huzurun sağlanmasın polisin görevi olduğunu söyledi.
Bu kapsamda, ilçe genelinde halkın huzur ve can güvenliğinin, trafik akışının sağlanması, trafik işaretleriyle olduğu kadar, polisin de canla başla çalışması sonrasında sağlanmaya çalışıldığını belirterek, "Beypazarı Turizm kenti. Oldukça çok sayıda turist ziyaret ediyor. Böylesi bir kentin trafik akışı, güvenliği, asayişi, huzur ve güvenin sağlanması polisin belli başlı görevlerindendir. Bu nedenle İlçede huzuru ve güvenliği sağlamak, turizm kentine gelen insanların rahat edebilmelerini sağlamak üzere görevimizi sürdürüyoruz" dedi.
Emniyet Müdürü Türkyılmaz, Asayiş büro amirliği ekiplerinin yaptıkları çalışma sonrasında, Rüstempaşa mahallesinde A.E adlı vatandaşın evine yapılan operasyonda satışa sunulmak üzere çok sayıda kaçak sigara ele geçirdiler.
Olayla ilgili, A.E’nin yapılan sorgulamasının ardından mahkemeye çıkarılacağı öğrenildi.
 
Yaşar Tonbak-aa-   www.beypazariajans.com

Etiketler: Kaçak sigara ele geçirildi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir