Get Adobe Flash player

-Beypazarı Karaşar Kültür Yardımlaşma Turizm ve Güzelleştirme Derneği Olağan Kongresini yaptı.

-Beypazarı Karaşar Kültür Yardımlaşma Turizm ve Güzelleştirme Derneği Olağan Kongresini yaptı.
-Beypazarı’nın Eski Karaşar beldesi halkının bir araya gelerek kurdukları, Karaşar Kültür Yardımlaşma Turizm ve Güzelleştirme Derneği Olağan Kongresini yaptı.02.02.2019 09:55

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı’nın Eski Karaşar beldesi halkının bir araya gelerek kurdukları, Karaşar Kültür Yardımlaşma Turizm ve Güzelleştirme Derneği 33. Olağan Kongresini yaptı.

Derneği kuruluşunun ardından Karaşarlılara tam 66 yıldır kesintisiz hizmet verdiği ve çeşitli kültür aktivitelerinde bulunduğu belirtilirken, Dernek Olağan Kongresini Ankara Mamak Akdere’de bulunan merkezinde yaptı.

Yapılan Kongrede ötenden beri Dernek başkanlığı görevini sürdüren Mehmet Kaytanbıyık, yine tek liste olarak kongreye giderken, yapılan kongrenin sonucunda, yeniden Dernek başkanlığına getirildi.

Yapılan Kongrenin ardından üyeler tarafından tekrar Dernek başkanlığına getirilen Mehmet Kaytanıyık, yaptığı konuşmasında öncelikli olarak, kendilerini yeniden bu görev layık gören hemşerilerine teşekkürlerini bildirdi.

Üyeleri Sosyal ve Kültürel etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerine değinen Kaytanbıyık şu ifadelere yer verdi:

“Derneğimizin adından da anlaşılacağı üzere; "Karaşar Kültür Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneğidir". Buradan yola çıktığımızda, Dernek olarak Kültürel çalışmalara ağırlık veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Yardımlaşma konusunda da çok sayıda Üniversite öğrencisine burslar veriyoruz. Karaşar’ımızı ve Beypazarı’mızın güzelliğine güzellik katmak üzere çalışmalarda bulunacağız.Ayrıca, turizmle ilgili de oldukça çok yönlü çalışmalarımız bulunuyor. Bu çalışmalarımız Beypazarı Turizminde ivme katacaktır."

 

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir