Get Adobe Flash player

Başkentin Beypazarı İlçesi, Fotoğraf sanatçılarının, fotoğraf kulüplerin, Fotoğraf gruplarının ilgi odağı

Başkentin Beypazarı İlçesi, Fotoğraf sanatçılarının, fotoğraf kulüplerin, Fotoğraf gruplarının ilgi odağı
-Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı fotoğraf tutkunlarını, fotoğraf sanatçılarının, fotoğraf kulüplerinin ve fotoğraf gruplarının ilgi odağı haline geldi:07.04.2019 14:57

BEYPAZARI(YT)-Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı fotoğraf tutkunlarını, fotoğraf sanatçılarının, fotoğraf kulüplerinin ve fotoğraf gruplarının ilgi odağı haline geldi:

 Beypazarı, özellikle bu mevsimde, ilçenin var olan değerlerini, güzelliklerini, konaklarını, el sanatlarını, kültür varlığı eserleri çekmek, Fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirmek üzere çeşitli yörelerden fotoğraf tutkunlarının uğrak yeri haline geldi.

 Ankara Fotoğraf Grubu üyelerinden oluşan 10 kişilik bir ekip, Ceyhun Özener, önderliğinde Beypazarı İlçesine gelerek fotoğraf çalışmasında bulundu.

Ceyhun Özener, Ankara Fotoğraf Grubu olarak Beypazarı içesine gelerek Fotoğraf çalışmasında bulunduklarını söyledi.

Başkentin tarihi İpekyolu üzerinde bulunan ve Turizmi ile öne çıkan Beypazarı ilesinde Fotoğraf karelerine yansıtılarak, ölümsüzleştirilecek çok done’nin bulunduğunu belirten Özener, “bu bir bakış açısıdır. Fotoğraf çekmek bir sanattır ve bakış açısı önemlidir. Bu nedenle Beypazarı İlçesine gelerek, Beypazarı’nın konaklarını, tarihi mekânlarını, kültür varlığı eserleri fotoğraf karesiyle ölümsüzleştireceğiz” dedi.

 Özener, bu gün burada ve değişik yerlerde çekilen Fotoğraflardan oluşan Fotoğraf sergisini Haziran ayı içinde Çankaya Galeride sergileneceğini  kaydetti.:

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir