Get Adobe Flash player

Belediyenin Kültür Turları İlgi gördü:

Belediyenin Kültür Turları İlgi gördü:
-Beypazarı Belediyesinin ücretsiz olarak başlattığı Kültür gezilerinin Çanakkale, Konya, Safranbolu ve Amasra Kültür turları gezisi kapsamında, ilk olarak gaziler Safranbolu gezisine gönderildi.14.11.2017 21:40

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Belediyesinin ücretsiz olarak başlattığı Kültür gezilerinin Çanakkale, Konya, Safranbolu ve Amasra Kültür turları gezisi kapsamında, ilk olarak gaziler Safranbolu gezisine gönderildi.

Sabah erken saatlerde Belediyenin önünden dualar yapılarak uğurlanan Kültür gezilerine katılan Gaziler, Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a teşekkürlerini sundular.

Beypazarı Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ali Yalçınkaya’da kültür tutlarına, Belediyenin gazilere sağladığı araçla katıldıklarını ve gaziler olarak, başkentin tarihi ilçesinden, Unesco’nun koruması altında bulunan tarihi şehir Safranbolu’yu gezeceklerini kaydetti.

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Beypazarı Belediyesi olarak düzenlemeye başladığımız Çanakkale, Konya, Amasra ve Safranbolu kültür gezileri kapsamında ilk kafilemizi sabahın erken saatlerinde, Gazilerimiz yolcu ederek uğurladıklarını söyledi.

Kültür gezilerinin büyük önem taşıdığını belirten Belediye başkanı Kaplan, “ Hemşerilerimizi, tarih ve kültürümüzü görerek öğrenecekleri yerlere gönderiyoruz. Her yaştan herkesin katılabileceği gezileri ücretsiz olarak Beypazarı Belediyesi olarak karşılıyoruz. Buradan tüm hemşerilerimizi gezilerimize davet ediyorum. Bu günde Safranbolu’ya gazilerimizi yolcu ettik. Yarın Sabah yine erken saatlerde Konya Kültür gezisine katılacakları yolcu edeceğiz” dedi. 

 

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir