Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde bir haftaya yakın süredir Tarihi Suluhan kervansarayında halkın ziyaretine açık kalan Kitap Fuarı bu gün sona eriyor.

Beypazarı İlçesinde bir haftaya yakın süredir Tarihi Suluhan kervansarayında halkın ziyaretine açık kalan Kitap Fuarı bu gün sona eriyor.
-Beypazarı İlçesinde Kitap ve Kültür günleri Kapmasında; Kaymakamlık himayelerinde ilçede uygulanan “Beypazarı Eğitimde yenilik ve Kalitenin Artırılması projesi(BEYKAP)” tanıtım günleri kapsamında, Kitap Fuarı’na yazarların da, okuyucunun da ilgisi fazla oldu.19.01.2020 15:18

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde Kitap ve Kültür günleri Kapmasında; Kaymakamlık himayelerinde ilçede uygulanan “Beypazarı Eğitimde yenilik ve Kalitenin Artırılması projesi(BEYKAP)” tanıtım günleri kapsamında, Kitap Fuarı’na yazarların da, okuyucunun da ilgisi fazla oldu.

Kitap fuarının bu gün son günü olması ve okullarında kapanmasıyla birlikte Kitap fuarını gezen sayısı da arttı.

Öte yandan Fuarda yerini alan Şair ve yazarlar stantlarında okuyucuları için kitaplarını imzalarken, Başkentin tarihi ve turistik ilçesinde düzenlenen kitap fuarının oldukça güzel geçtiğini ifade etti.

Bu günde yine Kitap fuarında yerini alan Şair ve Yazar Vedat Güneş, Cengiz Damar, Ayşe Buluç, Ahmet Yıldırım, Zehre Tekin ve Zübeyir Yiğit, okuyucuları için kitaplarını imzaladı.

Şair ve Yazar Vedat Güneş, böylesi bir kitap fuarının yaz aylarında da düzenlenmesinin önemine vurgu yaparak, “Beypazarı yaz aylarında oldukça ziyaretçi alıyor. Kitap fuarına ilgide artacaktır” dedi.

Kaymakam Temel Ayca, ilçede Kitap Günleri Kapsamında, Kaymakamlık himayelerinde “ Eğitimde yenilik ve Kalitenin artırılması projesi(BEYKAP) kapsamında açılan Kitap fuarında, yazarları ve Kitapları okuyucunun yağına getirdiklerini söyledi.

Kaymakam Temel Ayca, “Fuarın açıldığı günden itibaren, fuarda yerini alarak Romanlarını ve Kitaplarını imzalayarak, fuarda bizi yalnız bırakmayan tüm şair ve yazarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İlk olmasına rağmen oldukça verimli bir kitap fuarı olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir