Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde Kuruluşu tamamlanan “Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği” yönetim kurulu Belediye başkanına ziyarette bulundu:

Beypazarı İlçesinde Kuruluşu tamamlanan “Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği” yönetim kurulu Belediye başkanına ziyarette bulundu:
-Beypazarı ilçesinde bir süredir kurulum aşamasında olan ve Kültüre Turizme önemli katkı vermesi beklenen “Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği” kuruluşunu tamamladı.17.10.2019 16:42
ANKARA (YT)- Beypazarı ilçesinde bir süredir kurulum aşamasında olan ve Kültüre Turizme önemli katkı vermesi beklenen “Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği” kuruluşunu tamamladı.

Derneğin Kurucuları bir araya gelerek, ilk olarak Belediye başkanı Tuncer Kaplan’ı makamında ziyaret ederek, Dernek hakkında bilgilendirmede bulundu.

Derneğin geçici başkanlığını getirilen İhsan Okyay, Başkentin Turizmle öne çıkan akabinde kültürüyle de önemli bir yere sahip bulunan Beypazarı ilçesinde Dernek olarak faaliyetlerine ağırlık vereceklerini söyledi.

Derneğin geçici başkanı Okyay, Derneğin yeni kurulduğunu ve bu anlamda ilçede Kültür ve Turizme önemli katkı sağlayacaklarını, ziyaretleriyle Belediye başkanı Tuncer Kaplan’ı bilgilendirdiklerini kaydetti.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, kuruluşu tamamlanan “Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği” kurucu üyelerinin kendilerine ziyarette bulunduklarını söyledi.

Derneğin yapabileceği faaliyet alanları ile diğer kültürel konular üzerinde istişarelerde bulunduklarını belirten Belediye başkanı Kaplan, “Beypazarı adına güzel bir dernek kurulmuş oldu. Dernek kuruluşu dolayısıyla kurucu üyeleri tebrik ettim. Derneğin, İlçemizin kültürü ve en önemlisi turizmine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun”dedi.

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir