Get Adobe Flash player

BEYPAZARI ŞENLİKLERİNİN GÖZDESİ HAVUÇ GÜZELİ OLDU

BEYPAZARI ŞENLİKLERİNİN GÖZDESİ HAVUÇ GÜZELİ OLDU
Beypazarı İlçesinde bu yıl 20. düzenlenen şenlikler kapsamında havuç güzeli seçildi.25.06.2013 09:44
BEYPAZARI (BBB)– Beypazarı İlçesinde bu yıl 20. düzenlenen şenlikler kapsamında havuç güzeli seçildi. Her yıl şenliklerde düzenlenen Havuç güzeli yarışması bu yıl yine yapılırken, Havuç güzeli yarışması için 13 güzelin başvuruda bulunduğu ve güzellerin, yarışmaya yöresel kıyafet ile katılmaları öngörülürken, jüri heyetinin güzellerin değerlendirilmesinde; fizik ve Yüz güzelliği, En güzel Beypazarı yöresi Kostümü, Giydiği kostümü en iyi taşıyan, zerafet ve Sempati tavırları üzerinden değerlendirmede bulundu.

Yapılan değerlendirmeler sonrasında; 1 numara ile yarışmaya katılan Elda Tiftik 1.ci Havuç güzeli; 2 numara ile yarışmaya katılan Büşra Uslu 2.ci Havuç güzeli; 12 numara ile yarışmaya katılan Kübra Ayhan 3.cü havuç güzeli seçildi seçilirken,yarışmaya 7 numara ile katılan Ayşe Gülen’de sempati güzeli seçildi.

Güzellere çeşitli ödüller Kaymakamı Mustafa Kaya`nın eşi Belgin Kaya ve Belediye başkanı Cengiz Özal`ın eşi Hamide Özalp, AK Parti kadınlar kolu başkanı Ayla Yurdakul; tarafından çeşitli ödüller verildi.

Havuç güzeli 1.si Elda Tiftik, Beypazarı ilçesinin tanıtımı yönünde elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.

Havuç güzeli birincisinin tacını geçen yılın havuç güzeli Umran Kaya takarken, tacıda bu yılın birincisine devretmiş oldu.

Yaşar Tonbak-aa-www.beypazariajans.com

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir