Get Adobe Flash player

Şehidimiz Mahmut Bilgin adına açılacak Kütüphane için H.E.M müdürlüğü bin 100 kitap bağışında bulundu:

Şehidimiz Mahmut Bilgin adına açılacak Kütüphane için H.E.M müdürlüğü bin 100 kitap bağışında bulundu:
-Şırnak'ın İdil ilçesinde Beypazarılı şehidimiz “Şehit Mahmut Bilgin” adına açılacak Kütüphane için H.E.M müdürlüğü bin 100 kitap bağışında bulundu.06.03.2018 10:56

BEYPAZARI (YT)- Şırnak'ın İdil ilçesinde Beypazarılı şehidimiz “Şehit Mahmut Bilgin” adına açılacak Kütüphane için H.E.M müdürlüğü bin 100 kitap bağışında bulundu.

Halk Eğitim merkezi müdürü Hüseyin Kaplan, Halk Eğim merkezinde kursiyerler arasında şehit adına açılacak “Kütüphane için Kitap bağışında bulunmak isteyenlerin H.E.M müdürlüğüne getirerek bizlere teslim edebilirler” demesinin ardından kursiyerler getirdikleri kitapları H.E.M müdürlüğüne teslim ettiklerini söyledi.

Şehidimizin adının yaşatılması anlamında ve kurulacak, açılacak kütüphane için, tüm halkımızdan Kitap desteği beklediklerini belirten H.E.M müdürü Kaplan, “vatandaşımızın desteklerini bekliyoruz. Kitapları bize teslim edebilirler. Biz ilgili birime ulaşmasını sağlayacağız. Şimdilik bin 100 kitap topladık ve bu kitaplarımızı şehidimizin babası Polis memuru Yusuf Bilgin’e teslim ettik” dedi.

Şehit babası Yusuf Bilgin’de şehit oğlu Mahmut Bilgin’in adının verileceği Kütüphaneye konacak kitap bağışında bulunarak kendilerine desteklerini esirgemeyen H.E.M müdürü Hüseyin Kaplan’a teşekkürlerini sundu.

Şehit babası Yusuf Bilgin, oğlunun adının verileceği Kütüphane’nin Şırnak ilinin İdil ilçe merkezinde bulunan “Bener Cordan İlköğretim okulunda” açılacağını ve kitapları oraya göndereceğini söyledi.

Şehit babası Yusuf Bilgin, “Buradan da okul idaresine ve öğrencilerine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Allah onlardan razı olsun. Oğlumun adının orada da yaşatılacak olması bize ayrı bir sevinç ve neşe vermiştir. Emeği geçenlerden tekrar Allah razı olsun” ifadesinde bulundu.

Kaynak: YT

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir