Get Adobe Flash player

AK Parti Nallıhan İlçe Başkanlığı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısını yaptı:

AK Parti Nallıhan İlçe Başkanlığı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısını yaptı:
-AK Parti Nallıhan İlçe Başkanlığı Haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantısını yaptıklarını bildirdi.27.07.2019 14:57

NALLIHAN (YT)-AK Parti Nallıhan İlçe Başkanlığı Haftalık olağan Yönetim kurulu toplantısını yaptıklarını bildirdi.

İlçede Ayhan Sümer Kültür merkezinde düzenlenen, AK Parti İlçe Başkanlığı Olağan toplantısına ilçe Başkanı Ertunç Güngör başkanlık ederken, Belediye başkanı İsmail Öntaş, belediye başkan yardımcısı Serhan Selvi,  Ak Parti ilçe başkanlığı Teşkilat başkanı Ali Rıza yılmaz, Kadın Kolları başkanı Fatma Özer ile parti yönetimi katıldı.

İlçe Başkanı Ertunç Güngör, Parti olarak yaptıkları ve yapılan çalışmalar hakkında partilileri bilgilendirirken, ellerini taşın altına koyduklarını ve Nallıhan ilçesine hizmet akışını sağlamak üzere çalışmalarda bulunduklarını aktardı.

Belediye başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan için neleri yapabileceklerini her zaman istişare ederek, bir sonuca vararak, hizmetleri bu anlamda yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Belediye başkanı olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarına değinen belediye başkanı Öntaş, şunları kaydetti:

“Sayın ilçe başkanı ile birçok konuyu görüşüyoruz. Bunun akabinde hizmetlerdeki öncülüğümüze göre sürdürüyoruz. Tüm mahalleleri ziyaret ediyoruz. İlçemiz taşra mahallelerle gerçekten çok geniş bir alana yayılıyor. Hepsinin ayrı ayrı istek ve talepleri var. Yerine getirmeye çalışıyoruz. Yaz geldi tüm mahallelerde haşere ile mücadele çalışması başlattık. Nallıhan’a tüm köyleriyle birlikte, ilçe Başkanımızın da destekleriyle layık olduğu hizmetleri getirmenin çabasındayız” diye partilileri bilgilendirdi.

 

 

 

 


Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir