Get Adobe Flash player

Belediye başkanı İsmail Öntaş “Nallıhan’daki yangında soğutma çalışmaları sürüyor”

Belediye başkanı İsmail Öntaş “Nallıhan’daki yangında soğutma çalışmaları sürüyor”
-Nallıhan Belediye başkanı Öntaş, Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda Yangın soğutma .alışmalarına 2 uçak, 6 helikopter, 127 arazöz, 8 dozer ve 650 personelle havadan ve karadan müdahale ile soğutma çalışmalarının sürdürüldüğünü söyledi.02.09.2020 13:12

NALLIHAN (YT)- Nallıhan Belediye başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan’ın Beyalan Mahallesi Bürmece mevkisinde ormanlık alanda çıkan yangını söndürme ve soğutma çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Nallıhan Belediye başkanı Öntaş, Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda Yangın soğutma çalışmalarına 2 uçak, 6 helikopter, 127 arazöz, 8 dozer ve 650 personelle havadan ve karadan müdahale ile soğutma çalışmalarının sürdürüldüğünü söyledi.

 Meydana gelen yangınlarda can kaybının yaşanmadığını belirten Öntaş, “Tüm ekipler teyakkuz halinde çalışmalarını sürdürüyor. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Orman yangınını söndürmek için var gücüyle çalışan ekiplerimize Nallıhan Belediyesi olarak iaşe desteği gerçekleştiriyoruz. Tez vakitte yaraların sarılması için ekiplerimiz ile çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.

Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir