Get Adobe Flash player

Bir Sevdadır Nallıhan Grubu olarak, yazarlarla bir araya geldi.

Bir Sevdadır Nallıhan Grubu olarak, yazarlarla bir araya geldi.
-Nallıhan ilçesinde Kitap okumalarıyla bilinen “Bir sevdadır Nallıhan grubu” üyeleri yine kitap okuma ve hasbıhal etmek üzere yazarlarla bir araya geldi.05.08.2020 13:55

NALLIHAN (YT)-Nallıhan ilçesinde Kitap okumalarıyla bilinen “Bir sevdadır Nallıhan grubu” üyeleri yine kitap okuma ve hasbıhal etmek üzere yazarlarla bir araya geldi.

Ayhan Sümer Kültür merkezinde düzenlenen Kitap okuma ve yazar ve Akademisyenlerle sohbette bulunmak üzere bir araya geldi.

Yazar Adalet Ağaoğlu anısına düzenlenen yazar ve Akademisyen buluşmaları Kapsamında Nallıhan’lı yazarlar ve Akademisyenler bir araya gelerek, istişarelerde bulunurken, kitap okuma da sürdürüldü.

Kitap okuma ve sohbete Dr. Fahri Atasoy, Yazar Gürkan Kılıç, Nevzat Türker, Mehmet Meliha Özbek ile Kültür bakanlığı sanatçısı Hamiyet Güreli katılarak, güzel bir sohbet anının yaşandığı kaydedildi.

Grup temsilcisi Ali Taner Demir, bundan böyle daha geniş kapsamlı olarak Nallıhan’lı Akademisyen ve Yazarlar ile ilçe halkını buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.

 Ali Taner Demir, Önlü yazar Adalet Ağaoğlu anısına bir araya gelerek sohbette bulunduklarını ve kitap okumayı da sürdürdüklerini kaydetti.

 

Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir