Get Adobe Flash player

Karayolları ekipleri eski beldelerden Sarıyar Mahallesi yolunda tehlike arzeden bölgelerde yol genişletmesinde bulundu.

Karayolları ekipleri eski beldelerden Sarıyar Mahallesi yolunda tehlike arzeden bölgelerde yol genişletmesinde bulundu.
-Karayolları Beypazarı 43 şube şefliği, yol ağlarında bulunan eski beldelerden Nallıhan ilçesi Sarıyar mahallesi karayolunun tehlike arzeden alanlarında düzenlemede bulundu.13.10.2020 10:35

NALLIHAN(YT) -Karayolları Beypazarı 43 şube şefliği, yol ağlarında bulunan eski beldelerden Nallıhan ilçesi Sarıyar mahallesi karayolunun tehlike arzeden alanlarında düzenlemede bulundu.

Karayolları 43. Şube şefliğinden alınan bilgiye göre, eski beldelerden olan Sarıyar mahallesinin, D140 kontra kesim nolu karayolundan başlamak üzere aynı zamanda Eskişehir ili Mihalıççık ilçesi ile de ulaşımı sağlayan 06-80 kontra kesim nolu karayolunun Sarıyar mahallesine kadar kısımlarında, yolda tehlike arzeden, kayalarda, kurvelerde, virajlarda ve yolda yapılan çalışmaların tamamlandığı kaydedildi.

Sarıyar mahalle muhtarı Şahin Ayhan, Karayoları 43 şube şefliğinin yaptığı çalışmayı yerinde bulduklarını ve yolda ciddi anlamda düzenlemeler yapıldığını ve sürücülerin görüş sahasının da genişlediğini, ölü noktaların daha iyi hale getirildiğini söyledi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir