Get Adobe Flash player

Nallıhan Belediyesi 200 adet Çöp konteyneri aldı:

Nallıhan Belediyesi 200 adet Çöp konteyneri aldı:
-Nallıhan Belediyesi 200 Adet çöp konteynerleri aldı:20.07.2019 16:14

NALLIHAN (YT) –Nallıhan Belediyesi 200 Adet çöp konteynerleri aldı:

Belediye tarafından alımı yapılan 200 adet çöp konteyneri Nallıhan merkezi ile Çayırhan mahallemizde ihtiyaç duyulan yerlere bırakılacaktır.

Belediye başkanı İsmail Öntaş, insanın kendi temizliğine önem verdiği gibi, yaşadığı mekânın ve çevresinin de temizliğine önem vermesini istedi.

Gerek ilçe merkezi gerek Çayırhan mahallesinde temizliğe önem verdiklerini belirten Belediye başkanı Öntaş, “yaşadığımız yer temiz olması gerekir. Bizde bu anlamda ilçemizin, ilçemizin olduğu kadar mahallelerimizin de temizliğine önem veriyoruz. Alımını yaptığımız çöp konteynerlerinin bazılarını ilçe merkezinde bazı mahallelere, bir kısmını da Çayırhan mahallesinde lüzumu hissedilen yerlere yerleştireceğiz. Yazın çöpler, dışarı bırakıldığında kısa sürede sineklenme oluyor. Bu nedenle Çöp konteynerleri çok önemli” dedi.

Belediye Başkanı Öntaş, Çayırhan mahallesinde çöp araçları her gün çöpleri düzenli olarak toplamakta ve yine Çayırhan mahallesinde bulunan çöp depolama merkezine getirerek boşaltmakta olduğunu kaydetti.

 

Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir