Get Adobe Flash player

Nallıhan bir ağabeyini kaybetti:

Nallıhan bir ağabeyini kaybetti:
-Nallıhan, hayırseverliği ile bilinen ve TBMM’si üstün hizmet ödülü sahibi, Başkent Ankara Meclisi Onursal başkanı, Nallıhan vakfı Başkanı, hayırsever ve eğitim dostu, yazar Adalet Ağaoğlu’nun kardeşi, Ayhan Sümer(90)yaşında, hayatını kaybetti.08.04.2020 12:09

NALLIHAN (YT)- Türkiye'de ve Nallıhan ile yöremizde hayırseverliği ile bilinen ve TBMM’si üstün hizmet ödülü sahibi, Başkent Ankara Meclisi Onursal başkanı, Nallıhan vakfı Başkanı, hayırsever ve eğitim dostu, yazar Adalet Ağaoğlu’nun kardeşi, Ayhan Sümer(1930), hayatını kaybetti.

Nallıhan; Halen ilçe merkezinde bulunan ve çok sayıda Sosyal ve Kültürel anlamda Kullanılan “Ayhan Sümer Kültür Merkezi” olarak ta birçok yerde adı yaşatılan Hayırsever iş adamı(terzi) Ayhan Sümer’i kaybetmenin üzüntüsü içinde:

Yapılan açıklama ile, Hayırsever iş adamı Ayhan Sümer'in cenazesi 9 Nisan 2020 Perşembe günü Ankara Kocatepe Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Cebeci Asri Mezarlığında defnedileceği belirtildi.

Bizde, böylesi bir değeri kaybeden, iş adamı Ayhan Sümer'in ölümü dolayısıyla, Nallıhan halkına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı cennet olsun:

 

Kaynak: YT

Diğer Nallıhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir