Get Adobe Flash player

-DEVLET HASTANESİ PERSONELİNE SEMİNER

-DEVLET HASTANESİ PERSONELİNE SEMİNER
-Beypazarı Devlet Hastanesinde, "Ulusal Anne Dostu Hastane" çalışmaları kapsamında, personele seminer verildi.25.12.2015 09:42

BEYPAZARI(YT)- Beypazarı Devlet Hastanesinde, "Ulusal Anne Dostu Hastane" çalışmaları kapsamında, personele seminer verildi.

Beypazarı Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen seminerde, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, aynı Üniversitenin kadın Sorunları Araştırma Uygulama Merkezi yönetim kurulu Üyesi, Doç.Dr. Nüket Paksoy Erbaydar, katılımcılara,"Ulusal Anne Dostu Hastane" kriterleri konusunda bilgilendirerek, Hastane yetkililerinin ve Hastane personelin bu kapsamda uyması gerek kuralları hatırlattı.

Devlet Hastanesi Başhekimi Kudret Çelik, hastanelerinin Anne Dostu Hastane adayı olduğunu ve bu nedenle kendileri de başta olmak üzere, tüm personelin seminere katıldığını söyledi.

Seminere başhekim Dr. Kudret Çelik.Başhekim yardımcısı, hastane müdürü Adem Öztürk, Müdür yardımcısı İbrahim Artan ile çok sayıda hemşire ve aileler katıldı.

Kaynak: YT

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir