Get Adobe Flash player

Beypazarı Devlet Hastanesinde bulunan hekim sayıları açıklandı:

Beypazarı Devlet Hastanesinde bulunan hekim sayıları açıklandı:
-Beypazarı Devlet Hastanesinde bulunan ve görev yapan tüm hekimlerin kaç tane olduğunun sayısı açıklandı.06.03.2018 16:22

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Devlet Hastanesinde bulunan ve görev yapan tüm hekimlerin kaç tane olduğunun sayısı açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre, son zamanlarda hastalara yeteri kadar hizmet veremediği yönde birçok eleştiriye maruz kalan Beypazarı devlet Hastanesi Başhekimi Op Dr. Yavuz Yavaş, Devlet Hastanesindeki tüm hekimlerin sayısını açıkladı.

Hastane Başhekimi Op. Dr. Yavuz Yavaş, AA muhabirine yaptığı açıklamasında,  Beypazarı Devlet Hastanesinde, çeşitli branşlarda uzman hekimler ve pratisyen ve diş tabibi olarak görev yapan 39 hekimin bulunduğunu söyledi.

Kendilerinin hastaneye başhekim olarak atanmasının ardından birçok yeni uygulamayı da başlattıklarını belirten başhekim Op. Dr. Yavaş, “uzman hekim kadromuzun desteklenmesi açısından yeni 1 adet Göğüs hastalıkları uzmanı,  1 adet KBB uzmanı, 1 adet Beyin ve Sinir hastalıkları. Uzmanı, 1 adet Genel cerrahi uzmanı ve 1 adet pratisyen hekim ataması yapıldı. Bu hekimlerinde en kısa sürede göreve başlamasını bekliyoruz” dedi.

Beypazarı Devlet Hastanesinde bulunan hekim kadrosunun bir çok hastanede bulunmadığına değinen Hastane başhekimi Op.Dr. Yavuz Yavaş, şunları kaydetti:

“Hastalara daha iyi hizmet vermek adına bir takım çalışmalarda bulunuyoruz. Bunun olumlu sonuçlarını alıyoruz. Ataması yapılan hekimler, Devlet hastanemize göreve başlamadan, bir başka yere atama yaptırabiliyorlar. Bunda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Göreve başlamasını beklediğimiz hekimlerle birlikte daha geniş kitlelere, insanlara sağlık hizmeti vereceği inancındayım. Hastanemizde birçok tetkikler yapılıyor. Emar çekiliyor. Beypazarı devlet hastanesi, çevresinde bulunan iş sahaları ve ilçeleriyle birlikte bölge hastanesi konumunda sağlık hizmeti veriyor.”

Kaynak: YT

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir