Get Adobe Flash player

Kamu hastaneleri Ankara 3. bölge Genel sekreteri hastanede incelemelerde bulundu

Kamu hastaneleri Ankara 3. bölge Genel sekreteri hastanede incelemelerde bulundu
-Ankara Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç.Dr. Halil İbrahim Yakut: “ Beypazarı Devlet hastanesi önem ve önemsediğimiz bir Hastane”27.02.2016 08:40

BEYPAZARI(YT)- Ankara Kamu Hastaneleri Genel sekreteri, Beypazarı Devlet Hastanesi Başhakemliğine yaptığı ziyarette önemli açıklamada bulundu.

Ankara Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. Halil İbrahim Yakut, Beypazarı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kudret Çelik’ten Hastane ile ilgili bilgi almasının akabinde, hastaneyi ve bazı servisleri gezerek, Beypazarı devlet hastanesini çok önemsediklerini söyledi.

Beypazarı Devlet Hastanesinin de genel sekreterliklerine bağlı bir hastane olduğunu kaydeden Ankara Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç.Dr. Halil İbrahim Yakut, şunları kaydetti:

“Beypazarı Devlet Hastanesi yeni ama bazı tadilat işleri oldu ve 2015 yılında onları tamamladık. 2016 yılında Beypazarı Devlet hastanesine yapılacak en önemli yatırım ise, burada bir ağır ve diş sağlığı merkezi kurmaya çalışıyoruz. 2015 yılında da Hastanede en güzel yaptığımız çalışma, hastane personelinin ve dışarından da çocuk almasına imkan sağlanan bir kreş oldu. Bu kreşimize ilçeden tüm memurların çocuklarını da alabiliyoruz. Bunun duyurusunu da yapıyorum. Öğretmeni ve çok güzel bir ortamı var. Kendi personelimize yönelik çalışmamız oldu. Hastanede hekim eksiklikleri üzerine çalışmamız devam ediyor. Eksik hekimleri en kısa sürede tamamlayacağız. Önümüzdeki dönem içeresinde eksik olan branşları tamamlıyoruz. Kardiyoloji, Nöroloji bazı dallarda eksikliklerimiz vardı. Bu da çok önemli, hastanemize bir Emar yatırımımız var. Önümüzdeki ay içerisinde bu Emar işini tamamlayarak faaliyete sokacağız.”

 

Kaynak: YT

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir