Get Adobe Flash player

Karaşarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden kan bağışı kampanyası:

Karaşarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden kan bağışı kampanyası:
-Beypazarı Karaşarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, dernek merkezinde Kızılay ile kan bağışı kampanyası düzenledi.06.03.2018 10:25

KARAŞAR (YT)-Beypazarı Karaşarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, dernek merkezinde Kızılay ile kan bağışı kampanyası düzenledi.

Ankara Mamak Akdere semtinde bulunan Dernek merkezinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına ilk olarak dernek başkanı Mehmet Kaytanbıyık, AA muhabirine yaptığı açıklamasında,  kan vererek kampanyayı kendisinin başlattığını ve Kampanyaya destek veren tüm Karaşarlı hemşerilerine teşekkürlerini sunduğunu söyledi.

Dernek olarak, Türk Kızılay’ı işbirliği ile kan bağışı kampanyasını derneğin kuruluşunun 65. Yılı anısına düzenlediklerini anlatan Dernek başkanı Kaytanbıyık, Kan bağışı kampanyamıza katılan değerli hemşerilerimize, saygıdeğer gönül dostlarımıza yönetim kurulu adına teşekkür ettiklerini belirtti.

Bu gün mesailerini derneğimizde harcayan Türk Kızılay’ı kan merkezi ekibine de Karaşar ailesi adına teşekkür ettiklerine değinen Kaytanbıyık, şunları kaydetti:

“Bu gün burada 45 ünite kan bağışında bulunduk. Haftaya 11 Mart 2018 Pazar günü Sincan ilçesindeki Kültür evimizde kan bağışı kampanyasında bulunacağız. Derneğimizin kuruluşunun 65. Yılı dolayısıyla birçok etkinliğimizin yanında 9 Mart 2018 günü 25 kişilik heyetle Kerbela’ya gidiyoruz. Oraları gezeceğiz. Gezmeyen dostların ve kanaat önderlerinin oraları görmesini sağlamaya çalışıyoruz”

 

Kaynak: YT

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir