Get Adobe Flash player

-Adnan Dağlıoğlu’da Belediye başkanlığı için aday adayı başvurusunu yaptı:

-Adnan Dağlıoğlu’da Belediye başkanlığı için aday adayı başvurusunu yaptı:
-AK Parti’den Beypazarı belediye başkanlığı için Aday adayı başvurusunu resmi olarak yerine getiren Adnan Dağlıoğlu, yaptığı başvurusunun ardından bir açıklamada bulundu:15.11.2018 16:36

BEYPAZARI (YT)- AK Parti’den Beypazarı belediye başkanlığı için Aday adayı başvurusunu resmi olarak yerine getiren Adnan Dağlıoğlu, yaptığı başvurusunun ardından bir açıklamada bulundu:

AK Parti Beypazarı belediye Başkanlığı için Aday dayı olarak başvurusunu tamamlayan Dağlıoğlu’nun yaptığı açılamada şu ifadelere yer verdi:

“Milletin hizmetkarı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her platformda dile getirdiği, Gönül Belediyeciliğini her karış toprağında hissedeceğiniz Beypazarı’mız için geliyoruz. Ben Beypazarlıyım. Burada doğdum, burada büyüdüm, doğasına havasına suyuna aşık olduğum, dostluğu, huzuru gördüğüm, memleketim Beypazarı’na hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde, bir üyesi olup-görev aldığım AK Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı şu an itibariyle açıklamaktan onur duyuyorum. En başta benim bu kutsal göreve talip olmamı isteyen 7'en 70'e tüm hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Takdir şüphesiz önce Cenabı Hakkın, sonra kıymetli parti büyüklerimizin olacaktır. Beypazarı’mız, Türkiye genelinde bilinen ve hak ettiği sıçramayı bir türlü yapamamış bir ilçemizdir. Şimdiye kadar görev yapan Belediye Başkanlarımız ilçenin gelişmesi için mücadele vermiştir. Bizi burada aday adaylığına zorlayan konu, Beypazarı’nı her bakımdan modern bir şehir yapma isteğidir. Değişim ve dönüşüm artık kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bilim ve teknolojinin hâkim olduğu günümüzde Beypazarı’nı artık hak ettiği yere taşımak boynumuzun borcudur.”

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir