Get Adobe Flash player

-MHP Beypazarı İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, kendisiyle birlikte Parti yönetiminin topluca istifa ettiklerini açıkladı:

-MHP Beypazarı İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, kendisiyle birlikte Parti yönetiminin topluca istifa ettiklerini açıkladı:
-MHP İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, kendisinin ve arkadaşlarının ilçe başkanlığı görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı:12.10.2018 17:12

BEYPAZARI (YT)-MHP İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, kendisinin ve arkadaşlarının ilçe başkanlığı görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı:

MHP ilçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, yaptığı yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“ 3 Seçim 1 Referandum çalışmalarını beraber yapmış bir ekibiz. Partimizin aldığı oy bölgemizde bellidir. Teşkilatlardaki başarı ölçütü alınan ve kazanılan seçimler doğru orantılıdır. İl teşkilatımızın bizden daha başarılı ve temsil kabiliyeti yüksek bir ilçe yönetimi oluşturulabilmesi için ön açıcı olduk. Vefası büyük bir teşkilatı daha ileriye taşımak yada ileriye taşıyacaklara yol açmak bizim görevimizdir. İşgal ettiğimiz makamın devamı için kendimize tebaa oluşturma çabasında olmadık. Kimseninde tebası olmadan ülkücülük sevdasıyla siyaset yaptık.

Yerel seçimler arifesinde ilçede Partimize seçim kazandırabilecek ekibe yardımcı olmak için elimizdeki bayrağı daha ileriye taşımak adına teslim ediyoruz.

İnşaallah teslimiyetçi olmadan yollarına davam edecek yeni yönetimin, ilçemize ve partimize hayırlı olması dilek ve temennisiyle bütün hemşerilerimize saygılar, sunarak, kamuoyuna duyururuz.”

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir