Get Adobe Flash player

Ankara Büyükşehir belediye Başkan adayı Beypazarı İlçesinde, halk ile bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir belediye Başkan adayı Beypazarı İlçesinde, halk ile bir araya geldi.
-Cumhur ittifakı ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki, Beypazarı ilçesinde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya gelirken, Cumhur ittifakı adaylarının seçim bürolarının açılışına katıldı.27.02.2019 16:40

BEYPAZARI (YT)-Cumhur ittifakı ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki, Beypazarı ilçesinde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya gelirken, Cumhur ittifakı adaylarının seçim bürolarının açılışına katıldı.

Cumhur ittifak Ankara Büyükşehir belediye başkan Adayı Özhaseki’nin Beypazarı gezisinde, MHP Genel Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım, bazı milletvekilleri, Cumhur İttifakı AK Parti Beypazarı belediye başkan Adayı Tuncer Kaplan, AK Parti Ankara il başkanı Hakan Han Özcan, MHP Ankara il başkanı Turgay Baştuğ ve partililer katıldı.

Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı verilen kahvaltıda katılımcılara, yapacakları çalışmalar ve belediyecilik konularında bilgiler verdi.

Özheseki ve MHP genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı Belediye başkan adayı Tuncer Kaplan ile birlikte Pazar esnafına ziyarette bulunarak, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Özhaseki, pazarda bazı Pazar esnafıyla sohbet ederek, onlarla birlikte çay içti.

Ayrıca, çarşı esnafı da ziyaret edilerek, hayırlı işler dileğinde bulunuldu.

Cumhur ittifakı Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı Özhaseki ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, ortak olarak açılışı yapılacak SKM ile Seçim İletişim merkezinin(SİM) açılışı yapılacak alanda otobüsün üzerinde halka seslendi.

MHP Genel Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım, birilerine göre bu seçim bir belediye seçimi, bir muhtarlık, aza seçimi gibi. Bize göre bu seçim bir beka seçimidir. Bu bir tartışma konusu. Seçim gündeme gelince, Belediye seçimidir, beka seçimidir tartışması başlayınca, sayın Genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye sordular: Belediyemi bekamı?. “Bin kerede beka, bin kerede beka, bin kerede beka”, ifadesinde bulundu. Bekan’ olmadıktan sonra, Allah göstermesin Suriye gibi bir duruma düştükten sonra; Belediyelerin hepsini Ak Partiye verseniz ve MHP’ye verseniz ne yazar. Malınıza malımız diyemezsiniz. Evinize evim diyemezsiniz. Çocuğumuza çocuğum diyemezsiniz. Dolayısıyla bir Beka problemimiz var mı, var. Niye var?. Bizim etrafımız ateş çemberi, biz bir ataş çemberinin içerisinde yaşıyoruz.

Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mehmet Özhaseki, yaptığı konuşmasında, dertlerinin vatan derdi olduğunu, dertlerinin miller derdi olduğunu, dertlerinin bayrak derdi olduğunu ve onun yere düşmesin istediklerini söyledi.

Özhaseki burada yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu ülkede ezan susmasın istiyoruz. Başkan olacakların kafası Persilvanyada olmasın istiyoruz. Kafası kandilde olmasın istiyoruz. Kandilden emir almasın istiyoruz. Bizim Belediyecilik anlamındaki bu işleri yapacağımıza inanıyorsanız lütfen biraz gayret edin. Eşinize dostunuza söyleyin, akrabaya söyleyin ve bizleri iş başına getirin. O zaman vebal bizim omuzlarımıza düşmüş olur. Vebal sizden gider bizde kalır. İnşallah bizde 5 sene boyunca çalışırız. Gayret ederiz, sizlere hizmet ederiz ve duanızı alırız inşallah. Sonrada huzurlarınıza çıkarız helalleşiriz”

 

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir