Get Adobe Flash player

Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Cumhur İttifakı AK Parti adayı Tuncer Kaplan, mazbatasını aldı:

Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Cumhur İttifakı AK Parti adayı Tuncer Kaplan, mazbatasını aldı:
-31 Mart yerel seçimlerinin ardından, ilçe seçim kurullarına yapılan itirazlar sonrasında, itirazların ardından, Beypazarı belediye başkanlığına 2. Kez seçilen Tuncer Kaplan, mazbatasını aldı:10.04.2019 17:19

BEYPAZARI (YT)- 31 Mart yerel seçimlerinin ardından, ilçe seçim kurullarına yapılan itirazlar sonrasında, itirazların ardından, Beypazarı belediye başkanlığına 2. Kez seçilen Tuncer Kaplan, mazbatasını aldı:

İlçe Seçim Kurulu başkanlığına, AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Gökgöz, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan ve Belediye meclisi üyeliğine seçilenler ve çok sayıda partili ile gelmesinin akabinde, Seçim kurulu başkanı hakim Sibel Kalaycıoğlu, tarafından belediye başkanı Tuncer Kaplan’a mazbatasını vererek, hayırlı olsun dilekleriyle başarılar diledi.

Adliye dışına bekleyen Partililer ve seçim otobüsüyle birlikte konvoy halinde halkı selamlaya selamlaya Kaplan, Milli egemenlik caddesi bankalar caddesi ve Alparslan Türkeş bulvarı üzerinden belediye ya kadar geldi.

Belediye önünde seçim otobüsünün üzerinden kalabalığa seslenen Belediye başkanı Tuncer Kaplan, öncelikli olarak, Ankara Büyükşehir belediye başkanlığına seçilen hemşehrisi Mansur Yavaş’a başarılar diledi.

Aldığımız sonuçtan dersler çıkaracağız:

31 Mart’ta halkın verdiği destekle yeniden Belediye başkanlığına seçildiğini belirten Kaplan, “çok az bir farkla seçimi kazandık. Bu seçimden bu duruma göre dersler çıkaracağız. Bundan böyle sizlerin arasında olacağım. Her tıraş olmak gerektiğinde, bir başka berbere giderek tıraş olacağım. Kahve sohbetlerinde sizlerle birlikte olacağım. Bundan böyle bize durmak yok, Beypazarı için sizler için çalışacağım ve sizlerin güvenine layık olmaya çalışacağız. Allah bizi utandırmasın” dedi.

Belediye başkanı seçilen Kaplan, yaptığı konuşmasının ardından belediyenin hemen yanı başında bulunan Parkta, tebrikleri kabul etmeye başladı: 

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir