Get Adobe Flash player

MHP İLÇE BAŞKAN ERDOĞAN ORHAN'DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET:

MHP İLÇE BAŞKAN ERDOĞAN ORHAN'DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET:
-MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan ziyaretleri kapsamında ilçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız'ı makamında heyet olarak ziyaret etti.01.11.2018 13:44

BEYPAZARI (YT)-MHP'nin Yeni ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, kurum müdürlerine ve Kurum amirlerine ziyaretlerine başladığını bildirdi.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan,  gezileri kapsamında Emniyet müdürü Selçuk Yıldız’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

MHP olarak Beypazarı’nda yeni bir vizyonla, ahenkle çalışmalara hız verdiklerini belirten MHP İlçe Başkanı Orhan,  “kurum amirlerinin yapmak istedikleri çalışmada destekçileri olacağını ve bundan da Beypazarı’nın Beypazarı halkının kazançlı çıkacağını biliyoruz. Beypazarı ilçesine gelecek, getirilecek olan her yatırımın destekçisi olacağız” dedi.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, Emniyet Müdürü Sayın Yıldız’la da ilçenin asayiş ve diğer bazı konular üzerinde fikir teatisinde bulunduklarını ve görüşmenin olumlu geçtiğini aktardı.

Emniyet Müdürü Yıldız, MHP ilçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin kendilerine yaptığı nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP yönetimine de başarı dileklerini sundu.

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir