Get Adobe Flash player

MHP İlçe Başkanından Esnaf ziyareti:

MHP İlçe Başkanından Esnaf ziyareti:
-MHP Beypazarı İlçe başkanı Erdoğan Orhan ve beraberindekiler Sanayi esnafına ziyarette bulunduklarını bildirdi.02.03.2020 21:45

BEYPAZARI (YT)- MHP Beypazarı İlçe başkanı ve beraberindekiler, Sanayi esnafına ziyarette bulunduklarını bildirdi.

MHP Beypazarı İlçe başkanı Erdoğan Orhan, Ülkü ocakları başkanı Fatih Atasever, MHP yönetiminden bazı kişilerle birlikte Sanayi esnafına ziyarette bulunarak esnafı dinlediler.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, esnaf ziyaretlerinde, esnafımızın durumu hakkında kendilerinden bilgi aldıklarını söyledi.

Özellikle esnafın sorunlarını tespit ederek, ilgili mercilere sorunları aktardıklarına değinen MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, “biz her zaman esnafın, esnaf odalarının yanında olduk. Esnafımızın sorunlarıyla yakında ilgilendik. Bu günde böyle oldu ve bundan sonrada böyle olacak. Esnafımız, bize yaşadıkları sıkıntıları rahatlıkla anlatabiliyor. Bu anlamda kendilerine destekçi olmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, esnaf ziyaretleri sonrasında ilçede bulunan oda başkanlarına da ziyaretlerde bulunarak, istişarelerde bulunacaklarını kaydetti.

Sanayi esnafı, kendilerine ziyarette bulunarak sorunlarını alan MHP İlçe yönetimine ve ilçe başkanı Erdoğan Orhan'a teşekkürlerini bildirdi.

 

Kaynak: YT

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir