Get Adobe Flash player

-Ayyıldız Spor kulübü sporcusu olan Emre Önder, tekvando Ankara 2.si oldu

-Ayyıldız Spor kulübü sporcusu olan Emre Önder, tekvando Ankara 2.si oldu
Emre Önder’in aldığı Ankara bölge 2.liği, başta okulu olmak üzere, Beypazarı ilçesinde sevinç yarattı.27.03.2015 00:00

BEYPAZARI (BBB)- Ayyıldız Spor Kulübü ve Beypazarı Samanyolu Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Emre Önder, tekvando müsabakalarında Ankara bölge 2. si oldu.

Beypazarı İlçesi Samanyolu Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi olan Emre Önder, Ayyıldız Spor kulübü ile başladığı tekvando sporunda emin adımlarla ilerliyor.

Emre Önder, yaş ve Kilo kategorisinde girdiği müsabakalarda, geçen yıl Ankara bölge 3. sü olmuştu.

Bu yılda, geçtiğimiz günlerde yine Ankara’da yapılan Ankara bölge yarışmasında, 28 sporcu arasından sıyrılarak, Ankara bölge 2. Si oldu.

Emre Önder’in aldığı Ankara bölge 2.liği, başta okulu olmak üzere, Beypazarı ilçesinde sevinç yarattı.

Sporcunun, bundan sonraki aşamalarda Türkiye’de yapılacak tekvando müsabakalarında, Ankara ilini temsilen yarışmalara katılacağı belirtildi.

Derslerinde de oldukça başarılı olan minik sporcu Emre Önder’in antrenörü ve Ayyıldız Spor kulübü Antrenörü Muhsin Özkan hoca, Emre’nin geleceğinin parlak olduğunu ve müsabakalarda da oldukça başarılı bir spor müsabakası ortaya koyduğunu söyledi.

Minik Sporcu Emre Önder, in Belediye başkanı Tuncer Kaplan tarafından, Antrenörü ve babasıyla birlikte,  Belediye başkanlık makamında,  önümüzdeki günlerde kabul etmesi ve ödüllendirmesi bekleniyor


Etiketler: Emre Önder
Kaynak: YT

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir