Get Adobe Flash player

2012–2013 SAKARYA OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG TÜRKİYE GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONASINDA HÜMEYRA ALTINIŞIK TÜRKİYE 3. SÜ OLDU.

2012–2013 SAKARYA OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG TÜRKİYE GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONASINDA HÜMEYRA ALTINIŞIK TÜRKİYE 3. SÜ OLDU.
Okul Sporları Oryantring Türkiye şampiyonasında Beypazarı Anadolu Öğretmen lisesi öğrencisi Hümeyra Altınışık Türkiye 3. Sü oldu. 11.06.2013 00:00
BEYPAZARI(BBB)– 2012–2013- Okul Sporları Oryantring Türkiye şampiyonasında Beypazarı Anadolu Öğretmen lisesi öğrencisi Hümeyra Altınışık Türkiye 3. Sü oldu. 
Sakarya ilinde düzenlenen Oryantiring Türkiye şampiyonasında Türkiye 3. cü olan Anadolu öğretmen lisesi öğrencisi Hümeyra Altınışık, İlçe Milli eğitim müdürü Ahmet Temür tarafından makamında kabul edilirken, ilçe milli eğitim müdürü Temür’de öğrencisi Fotoğraf makinesi ile ödüllendirdi. 
Oryantirig Türkiye Şampiyonasında; Türkiye 3. sü olan Beypazarı Anadolu Öğretmen Lisesi müdürü Cemiyle Sakarya ile birlikte İlçe Milli Eğitim müdürü tarafından kabul edimlerinin ardından, İlçe milli eğitim müdürü Ahmet Temür, okul müdürünü ve öğrenciyi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Beypazarı Ortaokul öğrencilerinin başarıları göz dolduruyor: Öte yandan Atletizmde başarılar gösteren Beypazarı ortaokul öğrencilerini de makamında kabul eden İlçe Milli eğitim müdürü Ahmet Temur, bu öğrencilere de birer Fotoğraf makinesi armağan etti. Temur, ilçe milli eğitim müdürlüğünün Ankara geleninde eğitimdeki hamlesinin yanında, gerek dünya bazında, gerek Türkiye bazında öğrencilerin birçok dalda başarılar göstererek Türkiye 1. si olduklarını söyledi. 
İlçe Milli Eğitim müdürü Ahmet Temur, “Öğrencilerin aldıkları bu başarılarla gurur duyduklarını ve Milli eğitim camiasını sevindirdiği gibi ilçe halkını da sevindirmektedir” dedi. 
Kategorilerinde derece alan öğrencilerden Kübra Özay, Disk atmada, Ankara 1. Si, Bölge 1.si ve Ardından Türkiye 4. Sü oldu. Serpil Çelik: Cirit atma da Ankara 1.si, Bölge 1.cisi ve Türkiye 5. cisi oldu. Mizgin Ay: 100 metre Ankara birincisi ve Bölge 2.si ve Ardından Türkiye 4 sü oldu. Damla Ünlü: uzun atlamada Türkiye 2.si, Ankara 1.si ve Bölge 3.sü oldular. 
Öğrencilerin antrenörü Muhsin Sosyal, öğrencilerle gurur duyduklarını ve gelecekte de bu sporculardan kendi kategorilerinde dereceler beklediklerini söyledi. 

 Yaşar Tonbak-aa- www.beypazariajans.com

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir