Get Adobe Flash player

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 5. Kez Türkiye Şampiyonasında !

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 5. Kez Türkiye Şampiyonasında !
Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U17 Futbol Takımı üst üste 5. Kez Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.21.11.2013 00:00

BEYPAZARI (BBB)- Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U17 Futbol Takımı üst üste 5. Kez Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Ankara Final grubu maçlarında oynadığı 4 karşılaşmayı da kazanmayı başaran Beypazarı Belediyespor attığı 19 gole karşılık kalesinde 3 gol görerek büyük bir başarıya imza attı. İlk maçta Ankara Gençlik Spor'u 3-0, ikinci maçta Doğan Spor'u5 -:2, üçüncü maçta Y.Mahalle Belediye Spor'u 2-1 ve son karşılaşmada Cebeci Spor'u 9-1 mağlup etti. Takımımızın Mart ayında yapılacak kura çekimi ile Türkiye Şampiyonası'nda Ankara’yı hangi İlde temsil edeceği belli olacak.

Takım Antrenörü Hasan VARLIK; "Takımımızın zorlu maçlar sonrası kazandığı bu büyük başarıdan dolayı tüm futbolcu kardeşlerimi kutluyorum." dedi. 

Valık,5.Kez Türkiye şampiyonasına katılma gururunu yaşadıklarını, Türkiye Şampiyonası'nda Ankara'yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü  Başkanı Ahmet Kavas"Zorlu maçlar sonrasında grubumuzdan çıkmayı başardık. Final grubunda her grubun 1. Ve 2. leriyle yapılan maçlar daha zorlu ve çetin geçti. Dört maçın dördünü de kazanmaları büyük başarı. Ben futbolcularımızı can-ı gönülden kutluyorum. Üst üste 5. Kez Türkiye şampiyonasına katılarak büyük bir başarıya imza attılar. Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutluyor, başarılarımızın Türkiye şampiyonası'nda da devam etmesini temenni ediyorum. Ayrıca Bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın M.Cengiz Özalp  ve Beypazarı Kaymakamımız Sayın Mustafa Kaya’ya teşekkürlerimi bir borç biliyorum." dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp ise; "Göreve geldiğimden bugüne çalışmalarını yakından takip ettiğim ve başarılarını yürekten kutladığım Beypazarı Belediye Gençlik Spor Kulübümüz'e gece-gündüz demeden emek vererek ilçe gençliğimize sahip çıkan Kulüp Başkanım Ahmet Kavas, Antrenörlerim Hasan Varlık, Özgür Bediz, Zafer Kahya ve Kadir Türkoğlu'na başarılarından dolayı bir kere daha teşekkür ediyor,  gençliğimizin sahiplenilmesine yönelik her türlü başarının bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da imkanlar ölçüsünde desteklenip sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum." Dedi.

 Yaşar Tonbak-aaEtiketler: Beypazarı U 17 Futbol takımı Türkiye şampiyonasında

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir