Get Adobe Flash player

-Bülent Ecevit üniversitesi mühendislik fakültesi öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. İbrahim Buzkan: “Beypazarı gerçekten çok güzel”

-Bülent Ecevit üniversitesi mühendislik fakültesi öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. İbrahim Buzkan:  “Beypazarı gerçekten çok güzel”
-Bülent Ecevit üniversitesi mühendislik fakültesi öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. İbrahim Buzkan: “Beypazarı gerçekten çok güzel”22.09.2014 00:00

BEYPAZARI (BBB)- Bülent Ecevit üniversitesi mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. İbrahim Buzkan, gezi amaçlı geldiği Beypazarı ilçesini, çok beğendiğini ve güzel bulduğunu söyledi.

Beypazarı İlçesini gezmek, görmek üzere hekim arkadaşı Yüksel Çolak ile birlikte Beypazarı ilçesine ziyarete geldiğini anlatan Yrd. Doç Dr. İbrahim Buzkan, tarihi ve turistik ilçe Beypazarı’nı çok güzel bulduğunu ve konakların çok çok iyi korunmuş olduğunu belirtti.

Gerçekten gezilmesi görülmesi gereken yerlerden olduğu tarihi ve turistik ilçe Beypazarı’nın gezilecek, görülecek, güzel mekânları olduğuna değinen Yrd. Doç. Dr. Buzkan, şunları kaydetti:

“Hıdırlık tepesi de bir harika. Buradan Beypazarı’nın genelini ve eski ile yeni yerleşim birimlerini kuş bakışı olarak görebiliyorsunuz. Dinazor tepeleri görebiliyorsunuz. Konaklar tam karşınızda duruyor.

 


Etiketler: Beypazarı Turistleri ağırlıyor
Kaynak: YT

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir