Get Adobe Flash player

-İranlı turistler Beypazarı’na hayran kaldılar

-İranlı turistler Beypazarı’na hayran kaldılar
İran uyruklu 3 turist Beypazarı İlçesi gezisinde kendilerine rehberlik hizmeti veren turizmci Adem Ertürk'te teşekkürlerini sundular.14.02.2015 13:54

BEYPAZARI (BBB)-Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini oldukça çeken turistik bir ilçe.

Kış mevsiminde olunmasına rağmen, ülkenin her köşesinden ziyaretçilerini, turistlerini ağırlayan Beypazarı, yabancı turistlerinde ilgisini çekiyor.

İran’dan Türkiye’ye gelen Muhammed Shulcar, Muhammed Munim ve Muhammed Raheem adlı turistler, Ankara’ya gelmelerinin akabinde Beypazarı’nın kendilerine tarif edildiğini ve bunun üzerine Beypazarı’na geldiklerini söylediler.

İran’lı turistlerden Raheem, Beypazarı’ne geldiklerinde kendilerine turizmci Âdem Ertürk’ün yardımda bulunduğunu ve verdiği rehberlik hizmeti ile Beypazarı’nda unutamayacakları bir gezide bulunduklarını belirtti.

Beypazarı’nı çok beğendiklerini anlatan Raheem,şunları söyledi:

“Beypazarı’nın kültürünü, konaklarını ve yemeklerini çok beğendik. Ülkemize döndüğümüzde, Türkiye’ye gelecek olanlara mutlaka Beypazarı’nı görmeleri tavsiyesinde bulunacağız. Bizler, turist olarak bir daha geldiğimizde Beypazarı’nda doyasıya gezmenin tadını çıkarmak istiyoruz. Kısa süren gezimizde olsa, müzeleri ve eserleri çok beğendik” diye konuştu.

 

 


 


Etiketler: İran'lı turitlerin Beypazarı gezisi

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir