Get Adobe Flash player

-THK, Beypazarı ilçesinde Yamaç paraşütü eğitim alanı için çalışma başlatıldı

-THK, Beypazarı ilçesinde Yamaç paraşütü eğitim alanı için çalışma başlatıldı
THK Beypazarı Şube başkanlığı ve Belediyenin girişimleriyle, THK Genel başkanlığından gelen heyet Beypazarı ilçesinde yamaç paraşütü eğitim pisti için çalışmalara başl27.08.2014 12:51

BEYPAZARI (BBB) -THK Beypazarı Şube başkanlığı ve Belediyenin girişimleriyle, THK Genel başkanlığından gelen heyet Beypazarı ilçesinde yamaç paraşütü eğitim pisti için çalışmalara başladı.

Edinilen bilgiye göre, THK Genel Başkanlığı Beypazarı ilçesi ve çevresinde turizme çeşitlilik katmak üzere bir heyet göndererek, bölgede inceleme ve araştırmalarda bulunmasını sağladı.

THK Genel Başkanlığından Gelen Heyete başkanlık eden Mehmet Mercan ve beraberinde THK Beypazarı şube başkanı m. Ali Dikmenlioğlu, Belediyeden Park ve Bahçeler müdürü Zafer Poyraz’da katılarak, yamaç paraşütü eğitim sahasına elverişli bölgelerde incelemelerde bulundu.

THK yetkilisi ve heyet başkanı Mercan, kendilerine gösterilen bölgelerde incelemelerde bulunduklarını, yamaç paraşütü eğitim sahası olabilecek güzel yerler tespiti için çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

THK Beypazarı Şube başkanı Mehmet Dikmenlioğu, da yaptığı açıklamasında, “başlattığımız girişimler sonucunda ilçe merkezine yakın bir yerde yamaç paraşütü eğitim pisti açılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yamaç paraşütü Beypazarı turizmine de canlılık katacağı düşüncesindeyiz. Bu anlamda alan tespitinde bulunduk “dedi.

 

 

 


Etiketler: Yamaç paraşütü Eğitim sahası çalışması
Kaynak: YT

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir