Get Adobe Flash player

BEYPAZARI’NA TURİST AKINI

BEYPAZARI’NA TURİST AKINI
-Kurban Bayramının 9 günlük tatili süresi içinde, bayramın 2. gününden sonra Beypazarı ilçesine oldukça turist akını yaşandı.15.09.2016 13:18

BEYPAZARI (YT)- Kurban Bayramının 9 günlük tatili süresi içinde, bayramın 2. gününden sonra Beypazarı ilçesine oldukça turist akını yaşandı.

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı Kurban Bayramı tatili içinde Türkiye’nin her köşesinden çok sayıda turist almaya devam ediyor.

Uzun bayram tatilini fırsat bilen Şakir Yazıcığlu, “Beypazarı’nın adını çok duymuştum ve hiç ziyaret edememiştim. Nasip bu güneymiş. Geldim gezmeye çalışıyorum. Gerçekten çok güzel bir ilçe. Ancak, ilçede aracımı çekecek bir otopark bulamadım. Bunun kısa süre içinde çözüme kavuşturulması lazım. Böylesi turizm kentine gelenler rahatlıkla araçlarını çekebilecekleri bir alanlar olması gerekir” dedi.

Demirciler Sokak’ta insan seli:

Beypazarı’nın en işlek ve hareketli sokağı olarak bilinen demirciler sokakta, yürümenin imkansız olduğunu anlatan Yazıcıoğlu, "Beypazarı’nı beğendik, yemeklerini ve lezzetlerini de çok sevdik. Görülmeye değer bir ilçe diyebilirim” ifadesinde bulundu.

Kaynak: YT

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir