Get Adobe Flash player

Beypazarı müftüsü Mustafa Düzgüney: ”Beypazarı’nı ziyaret edenlere ilçeyi gezdiriyorum’’

Beypazarı müftüsü Mustafa Düzgüney: ”Beypazarı’nı ziyaret edenlere ilçeyi gezdiriyorum’’
Beypazarı müftüsü Mustafa Düzgüney’de ziyaretçilerine rehberlik hizmeti vererek, ilçenin tarihi yerlerini ve mekânlarını görmelerine vesile oluyor.12.09.2014 00:00

BEYPAZARI (BBB)- Beypazarı Müftüsü Mustafa Düzgüney, Diyanet işleri başkanlığı kanalıyla ilçeyi ziyaret edenlerin ilçenin en güzel yerlerini görmelerine imkân sağladığını bildirdi.

Beypazarı ilçesinin turizmdeki yeri dolayısıyla, her geçen gün ziyaretçisinin ve ziyaretçi sayısını arttığı ileri sürülürken, Beypazarı müftüsü Mustafa Düzgüney’de ziyaretçilerine rehberlik hizmeti vererek, ilçenin tarihi yerlerini ve mekânlarını görmelerine vesile oluyor.

Geçtiğimiz günlerde Beypazarı ziyaretinde bulunan Ankara Çankaya müftüsü Hamdi Gevher’in ziyaretinden oldukça memnun kaldıklarını ifade eden Beypazarı müftüsü Düzgüney, meslektaşına ilçenin tarihi mekânları ile Alaettin sokak ve diğer ilgi gören yerleri gezdirdiğini söyledi.

Beypazarı İlçesini Gezmeye geldiğini anlatan Çankaya müftüsü Gevher,Beypazarı ilçesini çok güzel bulduğunu ve meslektaşı Beypazarı müftüsü Mustafa Düzgüney'te teşekkür ettiğini  söyledi.

 


Etiketler: Ziyaretçi akını sürüyor
Kaynak: YT

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir