Get Adobe Flash player

Kozalan yayla evleri tatiliniz için hazır

Kozalan yayla evleri tatiliniz için hazır
Kozalan köyü yolunun solunda bulunan yayla evleri ahşap mimari dokusuyla, iki katlı olarak inşa edilmiş olup, müstakil katlı olanla ve ikici kata içerden çıkılan evler, yaylaya ayrı bir güzellik katarken, kış manzarasıyla da yayla evleri insanları kendine çekiyor. 13.02.2013 09:49
BEYPAZARI(BBB)-Beypazarı İlçesi çevresi doğal güzellikleri ve tarihi evleriyle ilgi çekerken, yayla turizmine yönelik ve konaklamada önemli bir boşluğu dolduracağı kaydedilen Kozalan yayla evleri(şefik doğan’ın )yeri ilçe merkezine sadece 7 km mesafede bulunuyor.
Kozalan köyü yolunun solunda bulunan yayla evleri ahşap mimari dokusuyla, iki katlı olarak inşa dilmiş olup, müstakil katlı olanla ve ikici kata içerden çıkılan evler, yaylaya ayrı bir güzellik katarken, kış manzarasıyla da yayla evleri insanları kendine çekiyor.
 
Yaylada konaklamak için rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca özel günlerde 200 kişilik sosyal tesis içinde yemeğinizi ya da meşrubatınızı içerken, Türk sanat müziği eşliğinde anılarınızı yaşayıp, müziğe de eşlik edebiliyorsunuz.
 
Tesis sahibi Şefik Doğan, yayla evlerinin tamamlanmasının ardından, evlerin gerçek anlamda turizm sektöründe önemli bir boşluğu dolduracağına inandıklarını belirterek, buraya ulaşım kolay tamamen asfalt yoldan gelip gidiliyor. Kış şartlarında bile buraya ulaşmanız mümkün kaldı ki yazları daha da rahat ulaşımla yayla evlerine gelebiliyorsunuz.
 
Özel günlerde, yılbaşı, sevgililer günü gibi  günlerde eğlence tertipleniyor.
Müşterilerin zevkine göre, menü hazırlayıp sunuyoruz. Müşterilerimiz verdiğimiz ve sunduğumuz hizmetten oldukça memnun olarak buradan ayrılılarken, bizler tesislerin tanıtımı anlamında tam anlamıyla tanıtımlarımızı yapmış değiliz çünkü evlerimiz tamamlanmadı. Bu yüzden şimdilik konaklamaya yönelik tamamlanan evlerle misafirlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.
 Yaşar Tonbak-aa- www.beypazariajans.com

Etiketler: Beypazarı Kozalan yayla evleri

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir