Get Adobe Flash player

Turizm Derneği Bürosunu da kaybetti

Turizm Derneği Bürosunu da kaybetti
Beypazarı ilçesinde bulunan “Beypazarı Turizmini ve Kültürünü Geliştirme Yaşatma Derneğinin" bostancılar sokaktaki bürosu Kızılay ve Gençlik spor kulübüne tahsis edildiği öğrenildi. 24.03.2013 13:17
-TURİZM DERNEĞİ BÜROSUNU DA KAYBETTİ
 
BEYPAZARI(BBB)- Beypazarı ilçesinde bulunan “Beypazarı Kültürünü ve Turizmini Geliştirme Koruma ve Yaşatma Derneği” nin bostancılar sokaktaki bürosu Kızılay ve Gençlik spor kulübüne tahsis edildiği öğrenildi.
 
Uzun zamandır “Beypazarı Kültürünü ve Turizmini Geliştirme Koruma ve Yaşatma Derneği” olarak bulunan ve hatta üzerinde dernek tanıtım tabelası bulunan merkez, başka alanların merkezi haline getirildi.
 
Merkezin bulunduğu yerde şimdi, Kızılay Merkezi ile Gençlik Spor kulübü bulunuyor.
Beypazarı Turizm Derneği nereye gidiyor, nasıl çalışıyor, kimlerle çalışıyor. Hangi amaca hizmet veriyor kimsenin bildiği yok.
 
Dernek üyelerinden bazıları, Derneğin ne yapmak istediğini anlamadıklarını ve şimdiye kadar yapılmak istenen, ya da yapılmış işlerin ve kararlarının alınıp alınmadığının merak edildiği kaydedildi.
 
Öte yandan “ Beypazarı Kültürünü ve Turizmini Geliştirme Koruma ve Yaşatma Derneği" oluşturan yönetim kurulu üyelerinden bazılarının dernek kararlarından haberleri ve bilgileri olmadığını ve uzun süre de dernek defterlerinin incelemede olduğunu ileri sürdüler.
 
Yaşar Tonbak-aawww.beypazariajans.com


Etiketler: Turizm Derneği Bürosunu da kaybetti

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUMLAR (1)

Facebook sayfasına bakarsanız rock gruplarının reklamları ve sayfalarına davetlerle doludur.Arkadaş eklerseniz sizide habire çankaya belediyesi ve rock gruplarına davet eder.Başka işleri yok çünkü.26.03.2013 10:26

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir