Get Adobe Flash player

MHP Belediye başkan aday adayı, Emniyet müdürü Aydın Yaman, Basınla bir araya geldi:

MHP Belediye başkan aday adayı, Emniyet müdürü Aydın Yaman, Basınla bir araya geldi:
MHP Beypazarı belediye başkanı aday adayı, Partilerinin Cumhur ittifakı çerçevesinde, Cumhur ittifakı adayını destekleme kararı almasının akabinde, geri göreve dönme hazırlığında bulunan Emniyet müdürü Aydın Yaman, bu gün basınla kahvaltıda bir araya geldi.05.01.2019 15:58

BEYPAZARI (YT)- MHP Beypazarı belediye başkanı aday adayı, Partilerinin Cumhur ittifakı çerçevesinde, Cumhur ittifakı adayını destekleme kararı almasının akabinde, geri göreve dönme hazırlığında bulunan Emniyet müdürü Aydın Yaman, bu gün basınla kahvaltıda bir araya geldi.

MHP’nin Beypazarı belediye başkanı Aday adayı Yaman, aday adaylığını açıklamasının akabinde basın’ın kendisine verdiği destek dolayısıyla teşekkürlerini bildirirken, basının kendisini tanıtmada öneli bir rolü üstlendiğini söyledi.

Görevi nedeniyle uzun yıllar dışarıda görevlerde bulunduğuna değinen hemşehrimiz Emniyet müdürü Aydın Yaman, “31 Mart yerel seçimleri için MHP’den Beypazarı belediye başkan aday adaylığı başvurusundan bulundum. İlçeyi karış karış dolaştım. Çok güzel insanlar tanıdım. Çeşitli etkinliklere katıldım” dedi.

Genel başkanları Sayın Devlet Bahçeli’nin, talimatlarıyla MHP Beypazarı ilçe teşkilatının aday göstermeyeceğini kaydeden Yaman, şu ifadelere yer verdi:

“Cumhur ittifakı çerçevesinde ve Cumhur ittifakına gölge düşürülmemesi adına, Cumhur ittifakı (AKP )adayının desteklenmesi talimatlarıyla, geri göreve dönme başvurusunda bulundum. Beypazarı için çok güzel projelerimiz vardı. Adaylığımız söz konusu olmuş olsaydı bir bir hayata geçirecektik. Bu anlamda bana desteklerini esirgemeyen MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan’a ve yönetim kuruluna, halkımız ve basınımız teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesten Allah razı olsun”

Yaman, tüm Basın Mensuplarının yaklaşan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlarken, basın mensuplarına tek tek başarı diklerini sundu.

 

 

Kaynak: YT

Diğer YAŞAR TONBAK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir