Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
25 Mart 2021 - Perşembe 09:32 Bu haber 5943 kez okundu
 
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:
-Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanlığına seçilen Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, Ankara-İstanbul arası yeni nesil Yüksek Hızlı Tren konusunda bölgeye yapılacak hizmetin önemine dikkati çekti.
GENEL Haberi
Başkent Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Muammer Köksal:

BEYPAZARI  (YT)-Başkent Muhtarlar federasyonu Genel Başkanlığına seçilen Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, Ankara-İstanbul arası yeni nesil Yüksek Hızlı Tren konusunda bölgeye yapılacak hizmetin önemine dikkati çekti.

Ankara Muhtarlar federasyonu Başkanlığı olarak Ankara’nın tüm ilçelerini ziyaret ederek, ilçelerin sorunlarını yerinde görmek, öğrenmek üzere ziyaretlerde bulunacaklarını belirten Ankara Muhtarlar federasyonu Genel başkanı Muammer Köksal, “son günlerde oldukça gündemde olan ve Ankara-İstanbul arasını 90 dakikaya düşürecek olan yeni nesil Yüksek hızlı Tren yolunda bir an öncesi çalışalar başlaması gerekir. Bu çalışmalar tarihi İpekyolu üzerinde kalan ilçelerin ekonomik gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayacaktır” dedi.

Köksal “Bölgemiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım”

Başkente, ilçelerine katkı sağlayacak her çalışmanın arkasında olacaklarını vurgulayan Başkent Muhtarlar federasyonu genel başkanı Muammer Köksal, “Biz muhtarlar bu anlamda ne görev düşerse yaparız. İmza ise imza, Cimer ise Cimer’e gönderilmesi gereken yerlere göndeririz. Kimin kapısı çalışması gerekiyorsa o kapıyı çalarız. Bu ülke bizim, bu topraklar bizim. İnanıyorum ki bu konuda yapılan çalışmalar amacına ulaşır ve bizim istediğimiz gibi gelişir. Yüksek hızlı teren güzergâhı Ankara Sincan’dan başlayarak, Ayaş, Beypazarı-Nallıhan-Bolu-Mudurnu ilçelerinden geçecek. Bu güzergâh aynı zamanda tarihi ipek yoludur” ifadesinde bulundu.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Başkent, Muhtarlar, Federasyonu, Genel, Başkanı, Muammer, Köksal:,
Yorumlar
Haber Yazılımı